Hakkımızda

Hakkımızda

Biz işimizde severek çalışan, çalışırken düşünen,  yaratan, yaratırken üreten, üretirken detayları atlamayan, gören, duyan hisseden ve bunları yaparken herkesin bizimle beraber görmesini, duymasını sağlayan, ileri ve pozitif görüşlü bir ekibiz.

   Rüzgar Reklam yılların verdiği tecrübe ile İzmir Karşıyaka da hizmet etmeye kendi bünyesindekiTasarım,imalat,uygulama ve montaj birimlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.        
 
   Yaptığımız İşler Kısaca; Tabela, cephe folyo kaplama, digital baskı, Işıklı tabela, Işıksız tabela, pleksi kutu harf, krom kutu harf, gold krom harf, fileli krom harf, kumlu folyo kaplama, led tabela, totem tabela, vinil (branda) germe tabela, kompozit oyma tabela, yönlendirme tabelaları, araç folyo kaplama, folyo uygulamaları, onewayvision uygulamaları, fuar standları tasarımları  gibi tüm açık hava reklamcılığı ile ilgili her türlü hizmeti Müşterilerimize Sunmaktayız.
 
Reklam ve tanıtım sektöründe uzun yıllardan beri bilgi ve deneyimiyle üretimde bulunan Rüzgar Reklam ve deneyimli ekibi hizmet alanlarını giderek genişletmekte, bilgi ve birikimini her geçen gün sizlerle daha iyi paylaşmak ve en iyi kalitedeki profesyonel hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ile gelişen malzemeyi ve teknolojiyi sentezleyen, müşteriye kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmak için çalışan Rüzgar Reklam, müşteri memnuniyetini birinci amaç edinmiştir. 
Sizde Seçkin referanslarımz arasında yerinizi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.